Kiedy koncert?

Gdzie bilety?

www.biletyna.pl

www.eventim.pl

www.biletynakabarety.pl

Kasa Filharmonii im.H.Wieniawskiego w Lublinie
ul. M.C.Skłodowskiej 5
tel. 81 53 15 112

KULTUROMANIAK
Centrum Handlowe E.LECLERC
ul. T.Zana 19
tel. 81 44 63 107

Bilety
Bilety na Kabarety

Rezerwacja i zamówienia biletów:

- tel. 0-661-855-690
- tel. 0-667-303-303

- agencjakoncertowannn@op.pl

Sprzedaż biletów następuje również na 2 godziny przed koncertami

Numer rachunku bankowego do przelewów:


Bank PEKAO SA III/O Lublin
44 1240 2382 1111 0000 3902 1760

KONTAKT: agencjakoncertowannn@op.pl


Janusz Radek
"Dziękuję za miłość"
uzyczne wydarze

W każdym rodzaju muzyki, od opery, przez jazz, po pop, brakuje w Polsce męskich głosów. A kiedy wreszcie pojawia się wokalista o talencie na miarę Janusza Radka, rodzi się pytanie: co śpiewać?

Po głębokim romansie z poezją śpiewaną i po przelotnym związku z produkcjami Rubika krakowski wokalista postawił na pop, ale jedną nogą nadal jest w poezji, tym razem Haliny Poświatowskiej (notabene autorskie teksty Radka tworzą dla niej zabawny kontrapunkt). Charakter tej muzyki - nowocześnie zapętlonej i eksponującej głos solisty - oddaje pierwszy singiel "Dobro". Na uwagę zasługuje produkcja Mateusza Pospieszalskiego, któremu udało się (nie pierwszy raz) wykreowanie oryginalnego brzmienia. Kluczem do dalszej kariery Radka pozostanie repertuar. Bo o tym, że potrafi zaśpiewać wszystko, przekonał już chyba nawet siebie. A przy okazji również i nas.

"Dziękuję za miłość" to autorski album, w którym swoboda, różnorodność i radość obecne w muzyce Janusza łączą się z przepięknymi tekstami Haliny Poświatowskiej i nowoczesnymi brzmieniami dzięki aranżacjom Mateusza Pospieszalskiego. Album był nominowany do nagrody Superjedynki 2008 w kategorii Płyta Roku.