Kiedy koncert?

Gdzie bilety?

www.biletyna.pl

www.eventim.pl

www.biletynakabarety.pl

Kasa Filharmonii im.H.Wieniawskiego w Lublinie
ul. M.C.Skłodowskiej 5
tel. 81 53 15 112

KULTUROMANIAK
Centrum Handlowe E.LECLERC
ul. T.Zana 19
tel. 81 44 63 107

Bilety
Bilety na Kabarety

Rezerwacja i zamówienia biletów:

- tel. 0-661-855-690
- tel. 0-667-303-303

- agencjakoncertowannn@op.pl

Sprzedaż biletów następuje również na 2 godziny przed koncertami

Numer rachunku bankowego do przelewów:


Bank PEKAO SA III/O Lublin
44 1240 2382 1111 0000 3902 1760

KONTAKT: agencjakoncertowannn@op.pl


N /O
(NOSOWSKA/OSIECKA)

Płyta Nosowskiej zatytułowana "Osiecka" zawiera 11 kompozycji z tekstami Agnieszki Osieckiej. Aranżacje inspirowane oryginalnymi wykonaniami oraz duchem czasów przeszłych zostały stworzone przez Marcina Macuka i muzyków z UniSexBlues Band.

Na albumie znajdą się m. in. takie piosenki jak: "Zielono mi", "Kokaina", "Na całych jeziorach ty", "Uciekaj moje serce".

Utwory nagrywane były na początku listopada 2008 w studiu Polskiego Radia PR III im. Agnieszki Osieckiej oraz wrocławskim studiu Fonoplastykon.

Jak napisała Agata Passent: "(Muzycy) do piosenek Osieckiej podeszli z pokorą i polotem. Nosowska "zdejmuje" niepotrzebny lukier w jaki obrosły niektóre przeboje Osieckiej, śpiewa je bez mizdrzenia się, doskonale rozumie tekst. Na płycie dostajemy dużą dawkę niepokoju, jest to płyta o wiecznej tęsknocie, o przemijaniu, o miłości niecynicznej, o pytaniach bez odpowiedzi. "A ja, co będzie ze mną?", pytają Nosowska i Osiecka."

Utwory

1. Uroda (prolog)
2. Na całych jeziorach ty
3. Nim wstanie dzień
4. Kokaina
5. Jeszcze zima
6. Uroda
7. Kto tam u ciebie jest?
8. Zielono mi
9. Uciekaj moja serce
10. Jesień na Saskiej
11. Na kulawej naszej barce

"Nosowska" Osiecka

Wystarczyły dwa tygodnie od premiery, by płyta "Osiecka" Katarzyny Nosowskiej osiągnęła status platynowej i znalazła się na szczycie listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Oznacza to, że tęsknimy za Agnieszką Osiecką, klimatem jej piosenek, czasami minionymi, a także, iż cenimy Nosowską.

Choć już powoli sięganie po piosenki innych wykonawców zaczyna nas nudzić, to tym razem połączenie przeszłości z teraźniejszością wypaliło. Poza tym trudno podejrzewać, by Nosowska potrzebowała się wspierać starymi przebojami. Ona tego nie musi robić, może za to chcieć. Zechciała więc i zrobiła.

Na swój album wybrała jedenaście lepiej i mniej znanych piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej, które niegdyś śpiewali m.in. Seweryn Krajewski, Andrzej Dąbrowski, Teresa Tutinas czy Edmund Fetting. Aranżacje Marcina Macuka oraz muzyków UniSexBlues Band nawiązują do oryginalnych wersji, choć nie zawsze, bo np. ballada "Uciekaj moje serce" Krajewskiego w wykonaniu Nosowskiej zmieniła się w tango. Całość "Osieckiej" jest bardzo spójna, lekko jazzująca, przesycona emocjami, uczuciami, ale bez taniego sentymentalizmu. I co oczywiste Katarzyna Nosowska śpiewa wspaniale i świetnie się czuje w tych piosenkach, jakby zostały napisane specjalnie dla niej. Brawo!

GK, www.salonkulturalny.pl