Kiedy koncert?

Gdzie bilety?

www.biletyna.pl

www.eventim.pl

www.biletynakabarety.pl

Kasa Filharmonii im.H.Wieniawskiego w Lublinie
ul. M.C.Skłodowskiej 5
tel. 81 53 15 112

KULTUROMANIAK
Centrum Handlowe E.LECLERC
ul. T.Zana 19
tel. 81 44 63 107

Bilety
Bilety na Kabarety

Rezerwacja i zamówienia biletów:

- tel. 0-661-855-690
- tel. 0-667-303-303

- agencjakoncertowannn@op.pl

Sprzedaż biletów następuje również na 2 godziny przed koncertami

Numer rachunku bankowego do przelewów:


Bank PEKAO SA III/O Lublin
44 1240 2382 1111 0000 3902 1760

KONTAKT: agencjakoncertowannn@op.pl


KASIA KOWALSKA

Otrzymała miano najsmutniejszej polskiej wokalistki. Nieliczne weselsze piosenki w jej repertuarze powstały w tych krótkich chwilach, gdy była naprawdę szczęśliwa. Mówi, że nie można mieć wszystkiego, zaś Bóg nagrodził ją ponad miarę - dając jej Olę. Nagrała siedem płyt... A przecież to jeszcze nie koniec...

Karierę rozpoczęła w zespole Roberta Amiriana - Evergreen. Potem przyszła współpraca z zespołami Human, Fatum, Piersi, Hetman czy Talking Pictures, z którym nawet nagrała płytę. Podczas koncertu w klubie Stodoła w Warszawie w 1993 zauważyła ją szefowa Izabelin Studio - Katarzyna Kanclerz.

12 września 1994 ukazała się na rynku debiutancka płyta Kasi Kowalskiej, zatytułowana Gemini (łac. bliźnięta), potem wokalistka wyruszyła w długą trasę koncertową wraz z Edytą Bartosiewicz. Kolejne single z płyty - Wyznanie, Jak rzecz, Oto ja, Kto może to dać - stawały się przebojami i sprawiły, że Gemini osiągnęła status potrójnej platyny.

W 1995 Kowalska zdecydowała się na występ na festiwalu w Sopocie z premierową piosenką A to co mam. Utwór szybko stał się przebojem. Za występ, podczas którego wykonywała również starszą piosenkę Jak rzecz, otrzymała zarówno Grand Prix jak i Nagrodę Publiczności.

20 listopada 1995 ukazała się płyta Koncert inaczej, będąca rejestracją kilku koncertów. W ciągu miesiąca album uzyskał status platynowej płyty.

W 1996 z utworem Chcę znać swój grzech (Why should I) reprezentowała Polską na konkursie Eurowizji w Oslo. Zajęła 14 miejsce. W tym samym roku nagrała piosenkę do ścieżki dźwiękowej disneyowskiego filmu animowanego Dzwonnik z Notre-Dame.

30 września 1996 ukazała się trzecia płyta Kowalskiej, zatytułowana Czekając na..., której producentem został Grek Kostek Yoriadis. Album promowany był przez single "Coś optymistycznego" i "Tak mi ciebie brak", a następnie trasę koncertową, sponsorowaną przez firmę Casio. Czekając na... uzyskało status platynowej płyty już przed premierą.

W 1997 zagrała narkomankę Monikę w filmie Nocne Graffiti. Na ścieżce dźwiękowej do filmu znalazła się jej premierowa piosenka - Straciłam swój rozsądek. W tym samym roku Kasia wraz z Kostkiem Yoriadisem nagrała piosenkę w duecie zatytułowaną Jeśli chcesz kochanym być. Był to ostatni ich wspólny projekt.

8 czerwca 1998 ukazała się płyta Pełna obaw. Album, który osiągnął status platynowej płyty, promowały single Co może przynieść nowy dzień (nagrodzony statuetką Fryderyka), Wyrzuć ten gniew, Pełni obaw oraz Jesteś odrobiną szczęścia.

8 listopada 1999 ukazała się edycja specjalna Pełnej obaw. 13 listopada 2000 na rynek trafiła płyta 5, poprzedzona singlem Nobody. Już w miesiąc po premierze album uzyskał status złotej płyty, następnie ukazały się kolejne single: Być tak blisko i Będę jak.
W 2001 Kowalska wystąpiła na festiwalu w Opolu z premierową piosenką Starczy słów. Otrzymała też Superjedynkę za najlepszą płytę rockową. Pod koniec 2001 wokalistka została nominowana do nagrody MTV Music Awards w kategorii "Najlepszy polski artysta" i nagrodę otrzymała.

14 października 2002 ukazał się jej szósty album - Antidotum, promowany przez single Antidotum i Pieprz i sól. Album szybko stał się złotą, a następnie platynową płytą.

W 2003 Kasia Kowalska wzięła udział w kampanii radia RMF FM mającej na celu walkę z piractwem. Na specjalną płytę, której cena wynosiła 9,99 PLN, wokalistka nagrała dwa covery: Widzę twoją twarz' (oryg. Listen to your heart Roxette) i Mniejsze zło (oryg. All by myself Céline Dion).

26 lipca 2004 do stacji muzycznych trafił singel To co dobre. W sierpniu 2004 wyjechała do Tokio na sesję zdjęciową do swojej 7 płyty.

13 września 2004 ukazała się siódma płyta Kasi Kowalskiej - Samotna w wielkim mieście, promowana przez single To co dobre, Prowadź mnie i Domek z kart. 6 grudnia 2004 do sklepów trafiła specjalna edycja kolekcjonerska Samotnej w wielkim mieście, do której dołączono singel Magia tych świąt zawierający m.in. film z pobytu Kasi w Tokio.

W 2005 zdobyła Superjedynkę za najlepszą płytę rockową - Samotna w wielkim mieście.

16 grudnia 2006 do rozgłośni radiowych trafiła nowa piosenka Kasi Kowalskiej - Dlaczego nie!, promująca polski film o tym samym tytule (Dlaczego nie!).

Najnowsza, ósma płyta wokalistki pt. "Antepenultimate" ukazała się w listopadzie 2008 r. Płytę promuje utwór "A Ty, czego chcesz?".

"Antepenultimate"
KASIA KOWALSKA z zespołem

Zespół w składzie:
Michał Grymuza - gitara, produkcja
Wojtek Olszak - instrumenty klawiszowe
Wojtek Pilichowski - gitara basowa
Jurek Runowski - gitara
Radek Owczarz - perkusja

 

Utwory

1. Miłość trzeźwość i pokora
2. Baby blues
3. A ty czego chcesz?
4. Jak słońca promień
5. Jeden dzień szczęścia
6. Niewzruszony
7. Maskarada
8. Anhedonia
9. Spowiedź
10. Dlaczego nie
11. Pętla