Kiedy koncert?

Gdzie bilety?

www.biletyna.pl

www.eventim.pl

www.biletynakabarety.pl

Kasa Filharmonii im.H.Wieniawskiego w Lublinie
ul. M.C.Skłodowskiej 5
tel. 81 53 15 112

KULTUROMANIAK
Centrum Handlowe E.LECLERC
ul. T.Zana 19
tel. 81 44 63 107

Bilety
Bilety na Kabarety

Rezerwacja i zamówienia biletów:

- tel. 0-661-855-690
- tel. 0-667-303-303

- agencjakoncertowannn@op.pl

Sprzedaż biletów następuje również na 2 godziny przed koncertami

Numer rachunku bankowego do przelewów:


Bank PEKAO SA III/O Lublin
44 1240 2382 1111 0000 3902 1760

KONTAKT: agencjakoncertowannn@op.plKomedia Neila Simona

"Dziwna para"


Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Obsada:  Cezary Żak, Artur Barciś, Wojciech Wysocki, Wioletta Arlak, Katarzyna Żak, Dariusz Kwaśnik, Piotr Skarga

- Neil Simon wie o komedii wszystko! - powiedział przed laty Edward Dziewoński, reżyser polskiej premiery "The Odd Couple", która pod tytułem "Para nie para" odbyła się w 1972 roku w Teatrze Ludowym w Warszawie.

Sztuka święciła triumfy na Broadwayu, ale w Polsce wystawiana była zaledwie trzy razy. Publiczność lepiej zna zapewne filmową wersję z Jackiem Lemmonem i Walterem Matthau w rolach głównych wyreżyserowaną w 1968 r. przez Gene Saksa.

Bohaterami "Dziwnej pary" są dwaj kumple: Oskar Madison oraz Feliks Ungar. Z pozoru wszystko ich dzieli, łączy zaś jedynie zamiłowanie do pokera.

Opowieść o parze przyjaciół postanowiła przypomnieć w swoim teatrze Anna Gornostaj. Reżyserię powierzyła specjaliście od komedii Wojciechowi Adamczykowi.

Oskar jest 40-letnim rozwiedzionym sprawozdawcą sportowym. Ceni swoją niezależność, wolny czas chętnie spędza na zawieraniu nowych znajomości z kobietami lub w towarzystwie kumpli, szklaneczki alkoholu i cygara. Feliks jest jego całkowitym przeciwieństwem. Pracuje jako księgowy i jest wierny swojej żonie. Z obsesyjną dokładnością porządkuje wszystko wokół siebie.


Przyjaźń mężczyzn zostanie wystawiona na próbę, gdy pewnego dnia Feliks po kłótni z żoną zamieszka u Oskara i zacznie wprowadzać w jego życie idealny ład...